0

Celkom 0,00 €

 x 

Zoznam produktov

  1. Váš nákupný košík je prázdny.

Naša ponuka

100% garancia kvality a pôvodu oleja

U nás dostanete len originálny olej,

ktorý zaručene pochádza priamo z lokálnych zastúpení výrobcov Total, ELF, GM Opel, Castrol, BP, Aral a ďalších popredných značiek. Chceme upozorniť na to, že mnohí predajcovia nepoznajú pôvod oleja a predávajú nevhodný tovar, niekedy pochybnej kvality klamlivo zabalený v značkových fľaškách.

Garancia kvality a povodu oleja

Tovar, ktorý predávame nakupujeme priamo od výrobcov alebo ich distribútorov. Táto skutočnosť v podstate znemožňuje aby tovar bol dodaný v zlej kvalite alebo neoriginálny. Oleje a mazivá, ktoré predávame sú od rovnakých dodávateľov ako v kamenných obchodoch. Ako firma máme povolenia na predaj a distribúciu olejov a mazív od Colného úradu.

Číslo povolenia na obchodovanie s vybraným minerálnym olejom prepravovaným voľne, automobilovými cisternami, železničnými cisternami alebo v obaloch väčších ako 210 litrov : 607611200011 (evidenčné číslo) 
Vydal Colný úrad Žilina, dňa 09.10.2012.

Navyše naša firma pôsobí na trhu od roku 1993 a za tú dobu sme obslúžili tisícky spokojných zákazníkov.

Aké výhody predstavuje 100% originálny olej:

* Zloženie zodpovedá špecifikáciám, nehrozí poškodenie motora
* Olej obsahuje patričné aditíva, napr. aj na zníženie spotreby
* Olej neobsahuje cudzorodé látky a nečistoty
* Boli odvedené poplatky do recyklačného fondu, ktorý zabezpečuje likvidáciu nebezpečných odpadov, medzi ktoré patria aj oleje
* Často falšované produkty sú vybavené ochrannými prvkami ako napr. hologram na olejoch GM Opel

 

 

 

Ako ste už iste zachytili, spoločnosť CastrolTM podniká patričné právne kroky v boji proti falšovateľom jej výrobkov, ktorí poškodzujú dobré meno značky.

Jedným z prvých krokov podniknutým na ochranu značky CastrolTMbolo použitie hologramu na etiketách malospotrebiteľských balení motorových olejov Castrol EDGE TMa Castrol MagnatecTMod 02/2013.

Na opätovnú podporu predaja hologramom chránených malospotrebiteľských balení motorových olejov Castrol EDGETMa Castrol MagnatecTM pripravila spoločnosť CastrolTM ďalšie pokračovanie marketingovej kampane zameranej na konečného spotrebiteľa. 

 AGROPOL Slovakia s.r.o. , Vám ponúka len produkty dodávané v originálnych baleniach s hologramom, ktoré sú vždy zárukou najvyššej kvality s garantovaným pôvodom.