0

Celkom 0,00 €

 x 

Zoznam produktov

  1. Váš nákupný košík je prázdny.

Vyberte parametre

Vyčistiť všetko

Naša ponuka

Atas Dimer 10kg

43,95 €
s DPH
51,96 €
dostupnosť:

Tovar je skladom


Kód výrobcu: 601968
Super koncetrované vonkajšie umývanie, bikomponentný prípravok najvyššej kvality nepostrádateľný...DOPRAVA ZADARMO :
 Platí pre objednávku nad 60,00 EUR. Pre menšie objednávky je jednotný poplatok 3,99 EUR pre celú SR.

 

Super koncetrované vonkajšie umývanie, bikomponentný prípravok najvyššej kvalitynepostrádateľný pri vonkajšom umývaní automobilov. Okrem super odmasťovacej schopnosti odstraňuje aj tzv. trafic film a nepoškodzuje farbu ani kovy. Je určený pre automobily, kamióny, návesy, plachty, motory atď.

 

Dimer-superkoncentrát na umývanie 10Kg

Dvojzložkový prípravok najvyššej kvality nepostrádateľný pri profesionálnom umývaní vozidiel . Atas Dimer okrem vyložene excelentnej odmasťovacej schopnosti dokáže veľmi ľahko odstraňovať prevádzkové nečistoty , smogový spad , blato , sadze , živočíšne tuky a iné typy tých najsilnejších nečistôt . Po umytí zanecháva brilantné čistú a lesklú plochu . Je bezpečný pre laky , plasty aj kovy .

Určený pre automobily, kamióny , návesy , kontajnery , návesové plachty , motory , podvozky . Vynikajúci aj pre čistenie podláh a zariadení bitúnkov , údenárstvo , olejáren apod. Spĺňa potravinárske normy pre čistiace prostriedky ( HACCP ) . Neobsahuje fosfáty .


Riedenie : s vodou v pomere 1:70 až 100 pre predumytie , 1:40 až 60 pre normálne umývanie , 1:6 - 12 pre bicykle a motory

Návod na použitie :
Zrieďte na požadovaný pomer . Za pomocou rozprašovača naneste na čistený povrch smerom odspodu nahor . Nechajte chvíľu pôsobiť a potom opláchnite vodou . V prípade silnej vrstvy nečistôt použite umývaciu kefu .

Pri použití ako náplne prístroje předřeďte v pomere 1:3

Farba : dvojzložková : zelená - žltá
Vôňa : charakteristická
pH : zásadité
Biologická odbúrateľnosť : viac ako 90 %
Balenie : plastový kanister obsahujúce 10kg produktu

0Recenzie

    Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.